PAGG Stack

PAGG Stack

Cena: 256.69
Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Producent: Health Spark
Opakowanie: 156 kapsułek AGG + 26 kapsułek Pagg

Opis produktu:

Niezwykle intensywnie działający środek na odchudzanie, redukujący tłuszcz i dodający energii. Pozwalający na osiągnięcie efektów już po dwóch miesiącach stosowania! Produkt spopularyzowany w książce Timothy'ego Ferrissa - „4 godzinne ciało”. Wypróbuj i przestań się wiecznie odchudzać!

Opis produktu

  • Niezawodny skład suplementu na odchudzanie, poparty wielogodzinnymi eksperymentami nad przełamaniem kodu własnego ciała, wypowiedzią setek lekarzy i ekspertów od odżywiania,
  • skuteczna pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej, wspomożenie diety i ćwiczeń,
  • PAGG Stack dodaje energii, dzięki czemu możliwa jest poprawa samopoczucia i wzmocnienie sił do dłuższych ćwiczeń,
  • udoskonalona formuła, działająca dzień i noc, pozwala zauważyć pierwsze efekty już po miesiącu systematycznego stosowania,
  • PAGG Stack to cztery skuteczne składniki eliminujące tkankę tłuszczową: polikosanol, ekstrakt z czosnku, kwas alfa-liponowy oraz wyciąg z zielonej herbaty,
  • suplement diety oparty na sposobie odchudzania opisanym w rewolucyjnej książce T.Ferrissa „4-godzinne ciało”,
  • preparat polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom,
  • suplement diety wyprodukowany zgodnie ze standardami GMP (Good Manufacturing Practice),
  • w pełni bezpieczny i skuteczny.

Pozbądź się tego, co od dawna Ci ciąży i ukształtuj wymarzoną sylwetkę! Zaufaj prostemu sposobowi na rewolucyjne i skuteczne odchudzanie!

Jak działa PAGG Stack?

PAGG Stack to preparat zawierający w sobie cztery cenne składniki, od których powstała nazwa produktu:

Policosanol – polikosanol – związek pozwalający obniżyć poziom „złego” cholesterolu LDL oraz podnoszący stężenie „dobrego” cholesterolu HDL. Rekomendowany jako skuteczny reduktor tłuszczu przez T.Ferrissa, który zdobył dużą popularność i uznanie jako autor bestsellera „4 godzinne ciało”.
Alpha Lipoic Acid – kwas alfa-liponowy, który dodaje energii, pozwalając na intensywniejszą pracę mięśni oraz wątroby oraz przeciwdziała magazynowania tłuszczu.
Green Tea Flavanos – czyli wyciąg z zielonej herbaty, który przede wszystkim spowalnia magazynowanie węglowodanów w komórkach tłuszczowych oraz skutecznie je usuwa.
Garlic Extract – wyciąg z czosnku, który spowalnia tworzenie komórek tłuszczowych i wspomaga odchudzanie.

O PAGG Stack z perspektywy "4-godzinnego ciała" Timothego Ferrisa

T.Ferris napisał książkę, w której zawarł doświadczenia oraz przydatne informacje, w jaki sposób zredukować masę ciała oraz odzyskać pewność siebie. „4-godzinne ciało” szybko stało się bestsellerem, który zainteresował wiele osób także ze względu na obecność ćwiczeń oraz najlepszej suplementacji pomagającej w redukcji masy ciała. Za wskazówkami autora powstał PAGG Stack, który poza najważniejszymi składnikami został wzbogacony w taki sposób, by jeszcze bardziej sprzyjać odchudzaniu.

Uwagi

• produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia,
• niewskazane jest stosowanie u kobiet ciężarnych i karmiących,
• odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Sposób użycia

PAGG Stack to zestaw dwóch suplementów: AGG – polecanego do zażywania w ciągu dnia oraz Pagg Policosanol – przystosowanego do stosowania na noc. Pierwsze opakowanie to kapsułki zawierające połączenie kwasu alfa-liponowego, wyciągu zielonej herbaty oraz ekstraktu z czosnku. Kapsułki AGG należy jeść codziennie: przed każdym posiłkiem dwie tabletki przed śniadaniem, przed obiadem oraz przed kolacją (razem sześć tabletek).  Opakowanie Pagg Policosanol zawiera tabletki do stosowania na noc: należy zażywać jedną tabletkę na 30 minut przed snem.

Bardzo ważne, by w każdym tygodniu zrobić sobie jeden dzień przerwy od zażywania PAGG Stack, zażywając suplement tylko przez sześć dni w tygodniu.

Jeśli masz dość nieskutecznych terapii odchudzających, sięgnij po PAGG Stack i zmień swoją figurę. Odzyskaj pewność siebie i poczuj się lepiej!

Kanały płatności