ViviComb - grzebień laserowy przeciw łysieniu

ViviComb

Cena: 2485.00 Polecany
Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Producent: Key Player Limited
Opakowanie: Urządzenie ViviComb, stacja dokująca - ładowarka, zasilacz 100-240V, instrukcja "Szybki Start".

Opis produktu:

ViviComb to nowoczesny grzebień laserowy, pionier w walce z łysieniem. Dzięki zastosowaniu technologii LLLT uzyskasz najlepsze efekty. Produkt stymuluje porost włosów oraz zwiększa ich objętość!

Opis produktu

 • laser zawarty w lampie zapobiega wypadaniu włosów oraz stymuluje rozwój mieszków włosowych, dzięki czemu zaczynają szybciej odrastać, stają się grubsze, mocniejsze i gęstsze!
 • ViviComb opiera swoje działanie na nowoczesnej technologii, stosowanej w specjalistycznych klinikach od wielu lat – LLLT (Low Level Laser Therapy).
 • wygodna, bezpieczna i tania alternatywa dla zabiegu w salonach i klinikach kosmetycznych.
 • wpływa na poprawę stanu zdrowia skóry głowy.
 • jego skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi – ponad 90% osób stosujących ViviComb było zadowolonych z rezultatów terapii.
 • bardzo wysoka efektywność w leczeniu łysienia dziedzicznego.
 • konstrukcja oraz jakość wykonania pozwalają na dotarcie impulsów lasera bezpośrednio do skóry głowy.
 • produkt zatwierdzony przez Food& Drug Administration, jako urządzenie hamujące wypadanie włosów.
 • łatwy w obsłudze, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.
 • zestaw jest kompletny – nie wymaga inwestycji w dodatkowe części.
 • szybka wysyłka na terenie całej Europy.

Zapobiegnij wypadaniu włosów już teraz! ViviComb to innowacyjne rozwiązanie w walce z łysieniem, stymulujące wzrost mieszków włosowych!

Czy efekt stosowania grzebienia ViviComb jest rzeczywiście widoczny?

Tak! Poprawę zauważysz już w pierwszych dniach stosowania tego produktu. Proces redukcji łysienia oraz pobudzenia mieszków włosowych jest stopniowy. Przez pierwsze 2 miesiące korzystania z ViviComb można zaobserwować spadek nadmiernego wypadania włosów, a po tym okresie – wzmożony ich porost. Twoje włosy staną się mocne gęste i lśniące! Pełen efekt kuracji będzie widoczny już po 3 miesiącach stosowania grzebienia laserowego. Użytkownicy ViviComb często wskazywali, że podejmując terapię ich włosy stały się bardziej żywe i odzyskały witalność już przy pierwszym użyciu!

LLLT czyli czym jest niskoenergetyczna terapia laserowa zastosowana w ViviComb

Technologia LLLT wykorzystywana jest w fototerapii i leczeniu problemów związanych z metabolizmem w tkankach skóry, pobudzając regenerację komórek. ViviComb wytwarza aż 12 wiązek laserowych, które generują spójne światło widzialne w czerwonym spektrum. Udowodniono, że przy efektywnej mocy lasera, proces ten wpływa na stymulację rozwoju mieszków włosowych oraz hamuje łysienie.

W jaki sposób ViviComb uaktywnia porost włosów?

Dzięki działaniu czerwonej wiązki laserowej wytwarzanej w ViviComb, organizm zaczyna produkować zwiększoną ilość ATP, co powoduje aktywizację komórek. Emitowane światło dostarcza energię oraz materiał budulcowy, potrzebny do uaktywnienia i odtworzenia mieszków włosowych. W rezultacie poprawia się stan zdrowia włosów, które „łapią drugi oddech” i zaczynają się odradzać.

Sposób użycia

Zaleca się stosowanie urządzenia 3-4 razy tygodniowo, jednorazowo przez 8 minut.

Komentarze

Dodaj komentarz

Kanały płatności