Foligain - Minoxidil Foam for Women

Foligain - Minoxidil Foam for Women

Cena: 206.52
Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Producent: Newton Everett
Opakowanie: 177 ml

Opis produktu:

Jeśli jesteś kobietą, a Twoje włosy wypadają garściami, nie ma lepszego preparatu niż wygodna w użyciu pianka Foligain Minoxidil Foam 2%. To rozwiązanie blokujące przerzedzanie fryzury i stymulujące odrost włosów.

Opis produktu

  • Foligain to nowoczesna formuła, która pozwoli Ci zapomnieć o nadmiernym wypadaniu włosów,
  • preparat szczególnie polecany jest na łysienie androgenowe,
  • to skuteczny a jednocześnie bezpieczny sposób na problem przerzedzania włosów u kobiet,
  • preparat zatrzymuje wypadanie włosów oraz stymuluje cebulki do odbudowy fryzury,
  • gwarantuje efekty już po dwóch miesiącach systematycznego stosowania.
  • preparat pozwala poradzić sobie z utratą włosów oraz sprawia, że odrastają one zdecydowanie grubsze i gęściejsze.
  • Foligain jest bardzo wydajny (starcza na około 3 miesiące użytkowania),
  • wyróżnia się łatwą aplikacją i wygodą stosowania,
  • zawiera składniki o udowodnionej skuteczności i w pełni bezpieczne w stosowaniu.

Kiedy preparat Foligain - Minoxidil Foam 2% for Women jest niezastąpiony?

Preparat Foligain, zawierający minoksydyl, to skuteczny sposób na łysienie androgenowe, nazywane też łysieniem typu męskiego. Będzie pomocny w przypadku wypadania włosów na tle genetycznym, z charakterystycznym przerzedzeniem włosów na środku głowy, na linii przedziałku. Jeśli w Twojej rodzinie kobiety stosowały różne metody, by zatrzymać niekorzystny proces utraty włosów, Ty sięgnij po rozwiązanie skuteczne! Foligain rozwiąże Twój problem!

Jak działa minoksydyl, główny składnik pianki Foligain?

Minoksydyl 2% to znany na całym świecie składnik uznawany za jeden z najskuteczniejszych w walce z łysieniem androgenowym. Swoją dobrą opinię zawdzięcza bezpośredniemu oddziaływaniu na mieszki włosowe, które dzięki niemu wychodzą z fazy uśpienia i zaczynają produkować nowe włosy. Dodatkowy efekt to odżywienie cebulek włosów oraz zatrzymanie procesu ich wypadania. Kluczowe jest również wydłużenie fazy wzrostu włosa, dzięki czemu kosmyki nie wypadają przedwcześnie.

Kiedy można zobaczyć pierwsze efekty?

Pierwsze efekty stosowania pianki Foligain można zaobserwować już po dwóch do czterech miesiącach stosowania. Przeprowadzone badania na grupie kontrolnej, w której kobiety borykające się z wypadaniem włosów otrzymywały placebo, udowadniają, że Foligain pozwala poprawić wygląd, a jednocześnie pozytywnie wpływa na samopoczucie. Kobiety stosujące minoksydyl mogą zachować włosy i odbudować fryzurę nawet na bardzo zaawansowanym etapie wypadania włosów.

Nie masz czasu na nieskuteczne leczenie? Wybierz Foligain, preparat zawierający skuteczny w walce z łysieniem minoksydyl. Odbuduj swoją pewność siebie!

Sposób użycia

Piankę należy aplikować codziennie, rano i wieczorem na obszar dotknięty problemem nadmiernego wypadania włosów. Po wmasowaniu preparatu w skórę głowy dokładnie umyj ręce. Częstsze używanie pianki lub nakładanie jej w większej ilości nie poprawi wyników terapii. Dla utrzymania raz osiągniętych wyników zaleca się ciągłe korzystanie z preparatu.

Zamiast czekać aż los się odwróci, weź sprawy w swoje ręce i sięgnij po skuteczny środek na utratę włosów. Foligain to silny preparat na łysienie androgenowe u kobiet.

Kanały płatności