Spectral.DNC-N

Spectral.DNC-N

Cena: 143.33
Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Producent: DS Laboratories
Opakowanie: 60 ml

Opis produktu:

SpectraL.DNC-N to jeden z najskuteczniejszych preparatów w walce przeciwko łysieniu. Produkt zawiera Nanoxodil, wpływający na błyskawiczną poprawę kondycji włosów.

Opis produktu

  • Obecność związku chemicznego Nanoxodilu 5% wpływa na zablokowanie receptorów wyzwalających wypadanie włosów,
  • włosy są gęstsze, poprawia się również stan zdrowia skóry głowy,
  • to najnowsze osiągnięcie DS Laboratories,
  • wykorzystano najnowszą technologię hermetyzacji, dzięki której preparat dociera do podstawy mieszków włosowych,
  • zawiera odpowiednio dobrane składniki, wpływające na odżywienie, wzmocnienie oraz porost włosów,
  • stworzony dla najbardziej wymagających konsumentów,
  • Aminexil zawarty w preparacie zapobiega sztywnieniu kolagenu otaczającego korzeń włosa, przez co włos nie jest przedwcześnie wypychany na zewnątrz i nie wypada,
  • rezultaty stosowania Spectral.DNC-N są zadowalające dla pacjentów, którzy nie uzyskali efektów stosując terapie standardowe,
  • produkt najwyższej jakości.

Walczyłeś z wypadaniem włosów, lecz efekty Cię zawiodły? Wypróbuj najnowszy preparat na łysienie - Spectral.DNC-N od DS Laboratiries. Różnicę zauważysz błyskawicznie!

Co wyróżnia Spectral.DNC-N?

Spectral.DNC-N to efekt licznych badań i eksperymentów, prowadzonych aby uzyskać jak najskuteczniejszy produkt przeciwko wypadaniu włosów. Wprowadzona formuła opiera się na połączeniu korzystnych cząsteczek w taki sposób, aby zmaksymalizować ich właściwości a jednocześnie minimalizować działania niepożądane.

Rezultaty stosowania preparatu są długotrwałe, a skuteczność nie zmniejsza się! Oznacza to, Spectral.DNC-N nie działa jedynie na objawy łysienia, lecz przede wszystkim na źródło problemu.

Zawarty w preparacie Nanoxodil potęguje efekt mocnych, gęstych włosów. Wpływa na ich porost oraz pielęgnuję skórę głowy. Zaobserwowano, że działanie tego związku jest łagodniejsze od działania minoksydylu, toteż substancja aktywna szybciej przedostaje się do mieszków włosowych.

W Spectral.DNC-N wykorzystywana jest technologia nanosomowa...

Polega ona na dostarczaniu aktywnych składników wgłąb tkanki przez mikroskopijne cząsteczki, zwane nanosomami. Te liposfery, ułatwiając szybkie przedostanie się substancji, są nieprzerwanie aktywne przez 15 godzin. Składniki zawarte w Spectral.DNC-N posiadają najwyższą jakość, pochodzą z najlepszych źródeł! Ich połączenie gwarantuje najlepsze rezultaty, a więc skuteczność i efektywność.

Sposób użycia

Dwa razy dziennie należy spryskać cały obszar głowy sprayem, w ilości 10 psiknięć. Następnie płyn wmasować w skórę głowy, nie spłukiwać. Po zastosowaniu preparatu należy dokładnie umyć ręce.

Połączenie specjalnie dobranych składników, m.in. Nanoxodilu oraz Aminexilu daje wyraźny efekt, hamujący wypadanie włosów. To wysoka skuteczność i jakość w jednym!

Kanały płatności