Caralluma Actives

Caralluma Actives

Cena: 264.73
Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Producent: Pacific Naturals
Opakowanie: 30 kapsułek

Opis produktu:

Caralluma Actives to najnowsza propozycja Pacific Naturals umożliwiająca skuteczne odchudzanie. Wykorzystująca moc egzotycznego sukulentu caralluma fimbriata, pozwalającego zmniejszyć głód oraz dodać tak ważnej w procesie odchudzania energii.

Opis produktu

Silvets dostępny w sprzedaży!

W ofercie DermaLab dostępny jest już Silvets, który zawiera znacznie udoskonalony skład w porównaniu z Caralluma Actives. Jeżeli szukasz najskuteczniejszego preparatu na odchudzanie koniecznie wypróbuj Silvets!

Dowiedz się więcej o Silvets

  • Caralluma Actives zmniejsza łaknienie oraz daje uczucie nasycenia na dłużej,
  • formuła Caralluma Actives bazuje na ekstrakcie z kaktusa, stosowanego w Indiach od wieków jako zapas żywności w trudnych warunkach środowiskowych,
  • skuteczność preparatu oparta jest o działanie blokujące enzymy odpowiedzialne za powstawanie otyłości,
  • Caralluma fimbriata zawiera hydroxycitrate (HCA) umożliwiające utratę masy ciała oraz zwiększenie wytrzymałości,
  • dodaje energii do ćwiczeń (a przy tym jest wolny od kofeiny),
  • poprawia samopoczucie,
  • pozwala uzyskać wymarzoną wagę ciała naturalnymi sposobami,
  • badania kliniczne i testy udowadniają, że produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Nie musisz ciągle walczyć i być rozczarowanym brakiem rezultatów. Pozwól sobie na większy komfort odchudzania: Caralluma fimbriata dodaje energii oraz zapewnia uczucie sytości, dzięki czemu chudniesz szybciej i w bezpieczny sposób.

Jak Caralluma fimbriata pomaga w odchudzaniu?

Carraluma fimbriata to podstawowy składnik Caralluma Actives – naturalna substancja od wieków wykorzystywana w Indiach do tłumienia głodu oraz blokująca chęć do spożywania dodatkowych kalorii przez wiele godzin. Fenomen egzotycznego składnika został zbadany w niezależnych badaniach przez naukowców z Europy. W ich wyniku zauważono blokowanie działania enzymów odpowiedzialnych za zwiększanie tkanki tłuszczowej i jednocześnie masy ciała. Nadmierne kilogramy dzięki Carralluma fimbriata nie są magazynowane, a z każdym dniem ze względu na zmniejszone łaknienie dostarcza się ich mniej. Dodatkowo pojawia się mobilizacja organizmu do zmniejszania poziomu cukru we krwi oraz hamowania procesu tworzenia się płytek miażdżycowych. Każdy dzień pozwala schudnąć bardziej oraz odwrócić negatywny proces gromadzenia nadmiernej ilości kilogramów.

Sposób użycia

Suplement należy zażywać raz dziennie w ilości: jedna kapsułka tuż przed jednym z trzech posiłków. Tabletki zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu, w temperaturze do 30 stopni C.

Masz już dość nieskutecznych prób zrzucenia nadmiernych kalorii? Sięgnij po suplementy diety o zaawansowanym składzie! Caralluma Actives to Twoja odpowiedź na dzisiejsze problemy!

Kanały płatności