Rio IPL Evolution Hair Remover

Rio IPL Evolution Hair Remover

Cena: 1515.00
Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Producent: The Dezac Group

Opis produktu:

Niewielki depilator IPL do precyzyjnej depilacji. Depiluje trwale, skutecznie i bezpiecznie. Łatwy w użyciu, nie zajmuje zbędnego miejsca.

Opis produktu

  • Rio IPL Evolution Hair Remover trwale dezaktywuje mieszki włosowe dzięki technologii IPL,
  • pozwala na permanentne usunięcie niechcianego owłosienia nawet z tych części ciała, których depilacja wymaga ogromnej precyzji,
  • precyzję zapewnia niewielka dysza o wymiarach 2 x 1 cm,
  • laser nadaje się do depilacji pach, bikini, pleców, ramion, a nawet niektórych rejonów twarzy,
  • urządzenie jest bezpieczne, posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia i certyfikaty,
  • laser łatwy w obsłudze i niekłopotliwy w przechowywaniu,
  • gwarancja: 2 lata.

Sposób użycia

24 godziny przed przystąpieniem do depilacji wykonaj próbę na niewielkiej powierzchni. Przed wykonaniem depilacji skróć włosy, by umożliwić światłu dotarcie do mieszków włosowych.

Po włączeniu urządzenia wprowadź kod zabezpieczający i ustawiając dyszę depilatora nad depilowaną powierzchnią (tuż przy skórze) poczekaj na rozbłysk. Po każdym kolejnym rozbłysku przesuwaj dyszę nad kolejne depilowane obszary. Po użyciu wyłącz urządzenie i schowaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kolejny zabieg przeprowadź po odczekaniu minimum 48 godzin, a najlepiej – po dwóch tygodniach.

Ten poręczny, niewielki laser jest świetną alternatywą dla depilacji gabinetowej i droższych, większych gabarytowo laserów IPL do domowego użytku. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad zakupem takiego urządzenia wiedz, że ten laser jest najlepszym możliwym wyborem. Kup Rio IPL Evolution już teraz, a już po kilku tygodniach będziesz cieszyć się gładką skórą bez zbędnych włosów.

Kanały płatności