http://dermalab.pl/261,melatolin-plus.html

Melatolin Plus

Cena: 169.00 Polecany
Dostępny
Zapytaj o
Producent: Key Player Limited
Opakowanie: 60 kapsułek

Opis produktu:

Męczy Cię bezsenność? Długo przewracasz się z boku na bok, a rano wstajesz nie w pełni sił? Marzysz o głębokim regenerującym odpoczynku? Sięgnij po Melatolin Plus, nowoczesny suplement diety, który ułatwia zasypianie i zapewnia zdrowy sen.

Opis produktu

 • Melatolin Plus to numer 1 wśród suplementów diety na bezsenność,
 • pomaga wyciszyć się przed snem,
 • skraca czas zasypiania,
 • zapewnia głęboki, regenerujący sen,
 • minimalizuje negatywne symptomy związane z nagłą zmianą sfery czasowej,
 • walczy z objawami napięcia i rozdrażnienia,
 • korzystnie wpływa na samopoczucie,
 • pozytywnie nastraja i pozwala zachować równowagę emocjonalną,
 • zawiera tylko naturalne, dobrze poznane składniki, bezpieczne nawet w długoterminowym stosowaniu: melatonina, melisa lekarska, l-tryptofan, l-teanina, cytrynian magnezu, ashwagandha, GABA, chmiel, szafran, rumianek czy witamina B6,
 • najwyższa jakość – wprost z USA,
 • błyskawiczna i dyskretna wysyłka,
 • 90 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. 

Nie musisz cierpieć z powodu bezsenności. Możesz sięgnąć po naturalny, nieuzależniający środek na sen – Melatolin Plus, który działa już od pierwszej kapsułki!

Jak kłopoty ze snem wpływają na Twoje zdrowie i samopoczucie?

Kłopotów ze snem nie należy bagatelizować. Mają bowiem bezpośredni wpływ na obniżone samopoczucie, rozdrażnienie, wahania nastroju, drażliwość, kłopoty z koncentracją, trudności w nauce. W dłuższej perspektywie mogą prowadzić do otyłości, depresji, nerwicy i stanów lękowych. Zwiększają ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego i cukrzycy.

Zadbaj o zdrowy sen i ochroń się przed poważnymi problemami wynikającymi z bezsenności. Zamów już teraz Melatolin Plus i śpij spokojnie!

Jakie składniki zawiera Melatolin Plus?

Melatolin Plus to unikalna formuła bazująca wyłącznie na naturalnych składnikach, w pełni skutecznych w stosowaniu i jednocześnie w 100% bezpiecznych.

Melatonina –  bardzo znany składnik, niezbędny w procesie zasypiania. Sprzyja wyciszeniu przed snem i ułatwia zasypianie nawet w niesprzyjających warunkach, na przykład w innej strefie czasowej czy przy pracy na zmiany.
Melisa lekarska – niezastąpiona substancja uspokajająca, wyciszająca, pozwalająca poradzić sobie z lękami i gonitwą myśli przed snem, które utrudniają zasypianie.
L-Tryptofan – ważny aminokwas w bezpośredni sposób wpływający na samopoczucie. Niezbędny do produkcji serotoniny.
L-Teanina – aminokwas pozyskiwany z zielonej herbaty, badania1 wykazały, że pozwala uzyskać stan odprężenia już po około pół godzinie po jego zażyciu.
Cytrynian magnezu – niedobory magnezu są bardzo powszechne i szczególnie nieprzyjemne – powodują pogorszenie samopoczucia, stany lękowe, napięcie, zaburzenia snu.
Ashwagandha –  koi zbolałe nerwy, zapewnia odprężenie.
GABA – czyli kwas gamma-aminomasłowy wykazuje silne działanie relaksujące.
Chmiel – odpręża, korzystnie wpływa na samopoczucie, walczy z uczuciem osaczenia  lękami.
Szarfran – badania2 wykazały, że safranal i krocyna, substancje obecne w szafranie, regulują poziom serotoniny mającej bezpośredni wpływ na jakość snu.
Rumianek – pozwala zachować pozytywny nastrój, działa wyciszająco.
Witamina B6 – korzystnie wpływa na działanie układu nerwowego i pomaga zdrowo i głęboko zregenerować się podczas snu.

90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Melatolin Plus objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij puste opakowania, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Jak przyjmować Melatolin Plus?

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki na 30 minut przed snem. Preparat popić około 300 ml wody.

Skład

cytrynian magnezu; ekstrakt z liści melisy lekarskiej ( Melissa officinalis); otoczka kapsułki – żelatyna; L-tryptofan; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [98% L-teaniny]; ekstrakt z korzenia ashwagandhy [7% witanolidów] (Withania somnifera); kwas gamma-aminomasłowy; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus); ekstrakt z słupków kwiatu szafranu (Crocus sativus L.); ekstrakt z ziela rumianku pospolitego ( Matricaria recutita); barwnik – dwutlenek tytanu; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); melatonina.

[1] L-Theanine Boosts Alpha Waves, Promotes Alert Relaxation
https://www.liebertpub.com/doi/pdf/10.1089/10762800151125092

[2] Herbal medicine for depression and anxiety: A systematic review with assessment of potential psycho-oncologic relevance.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29464801

Komentarze

Dodaj komentarz

Kanały płatności