Fat Burn Active

Cena: 189.00 Polecany
Dostępny
Zapytaj o
Opakowanie: 60 kapsułek

Opis produktu:

Każdy świadomy sportowiec potrzebuje naturalnego wsparcia, zapewniającego odpowiednią podaż witamin i cennych minerałów. W ten sposób uzyskuje dobre samopoczucie i wysoki poziom energii. Fat Burn Active dba o to wszystko i coś jeszcze. Aktywnie wspiera organizm w usuwaniu nadmiaru tłuszczu.

Opis produktu

  • Fat Burn Active to jedyny tak skuteczny naturalny spalacz tłuszczu,
  • Najlepszy skład i wysoka skuteczność działania, ponieważ produkt zawiera: aXivite®, aframon madagaskarski, pokrzywę indyjską, zieloną herbatę, pomarańczę gorzką, guaranę, kofeinę bezwodną, BioPerine®, witaminę B6, kwas pantotenowy i cynk,
  • Przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej,
  • Pozwala pozbyć się oponki z brzucha oraz nadmiaru tłuszczu z ud i ramion,
  • Korzystnie wpływa na samopoczucie,
  • Zmniejsza zmęczenie i znużenie,
  • Wspomaga metabolizm,
  • Pomaga w trawieniu i wchłanianiu składników odżywczych,
  • Produkcja w Unii Europejskiej.

Kto powinien sięgnąć po Fat Burn Active?

Fat Burn Active to specjalistyczny suplement diety, który sprawdzi się w przypadku osób poszukujących niezawodnego, specjalistycznego środka wspomagającego redukcję tkanki tłuszczowej i przyspieszającego budowę masy mięśniowej. Dedykowany jest kobietom i mężczyznom, osobom zawodowo uprawiającym sport, jak i amatorom. Formuła Fat Burn Active została tak opracowana, by wspierać prawidłowy poziom energii niezbędnej do ćwiczeń. Pomaga utrzymać wysoką koncentrację i pełne skupienie.

Co zawiera Fat Burn Active?

Fat Burn Active to suplement diety o udowodnionej skuteczności. Zawiera tylko najlepszej jakości składniki aktywne:

aXivite® - substancja, której aktywnym składnikiem jest fenykapsaicyna, składnik będący opatentowaną formą kapsaicyny. Mikrokapsułkowana fenykapsaicyna ma nawet cztery razy większą biodostępność niż standardowa kapsaicyna. Badania pokazały, że składnik ten wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz pomaga w wyszczupleniu sylwetki. Dzięki niemu łatwiej zadbasz także o skuteczne budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej i wsparcie zdrowia jelit.

Ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego [12.5% 6-paradol] – składnik znany również jako rajskie ziarno. Wykazano, że ta pochodząca z Afryki roślina przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, działa termogeniczne oraz wzmacnia kości i wspomaga funkcje seksualne. Dodatkowo dba także o odpowiedni poziom energii i zwiększa wykorzystywanie glukozy, chroniąc tym samym przed magazynowaniem tłuszczu.

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (10% forskoliny) – pokrzywa indyjska to naturalny składnik od lat wykorzystywany w medycynie ajurwedyjskiej. Pozwala na zrzucenie nadmiernych kilogramów i zmniejszenie obwodu brzucha czy ud. Dba o zwiększenie stężenia komórkowego cyklicznego AMP (cAMP), aktywizuje enzym cyklazy adenylanowej. W konsekwencji dochodzi do wzrostu termogenezy a także tempa przemiany materii.

Ekstrakt z liści zielonej herbaty (40% EGCG) – inaczej galusan epigallokatechiny, polifenol, który działa silnie antyoksydacyjnie. Może pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi. EGCG pozwala hamować COMT – enzym rozkładający noradrenalinę, w konsekwencji czego dochodzi do stymulacji termogenezy.

Ekstrakt z nasion guarany (22% kofeiny) - Występuje w Ameryce Południowej i Środkowej. Zawiera mnóstwo cennych składników – ksantyny, katechiny oraz przede wszystkim kofeinę, której zawiera nawet 2 razy więcej niż ziarna kawy. Dodatkowo wzmacnia, dodaje energii i poprawia koncentrację. Pomaga zmniejszyć apetyt i stymulować organizm do wzmożonej aktywności fizycznej.

Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (6% synefryny) – składnik o działaniu termogenicznym, wspomagający przemianę materii, metabolizm tłuszczy i węglowodanów. Pozyskiwany jest z drzewa rosnącego w Azji Południowo-Wschodniej. Ma owoce bogate w olejki eteryczne, a także długą listę substancji aktywnych w tym m.in. alkaloidy i witaminę C.

Naturalna kofeina bezwodna – alkaloid purynowy znajdujący się w kawie, zielonej herbacie i yerba mate. Pozwala na zwiększenie wydolności fizycznej, dodaje energii, wzmacnia koncentrację i czujność, przez co pozwala ćwiczyć dłużej i intensywniej.

BioPerine® - standaryzowany ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, zawierający aż 95% piperyny, alkaloidu, który odpowiada za ostry smak pieprzu i znajduje się w jego wierzchnich okrywach. BioPerine® wspomaga termogenezę, przyspiesza trawienie oraz poprawia rozkład lipidów.

Witamina B6 – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu, a przede wszystkim układu nerwowego i mięśniowego. Dba o optymalną pracę serca i wspiera działanie układu immunologicznego. Warto dbać o odpowiednią ilość witaminy B6 i nie dopuszczać do jej niedoborów, które powodują problemy z koncentracją, nerwowość, a także zmiany skórne i niedokrwistość.

Kwas pantotenowy – składnik nazywany także witaminą B5. Wzmacnia organizm oraz pozwala na produkcję przeciwciał chroniących przed infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi. Przeciwdziała zmęczeniu, regeneruje powłokę skórną, bierze udział w syntezie i utlenianiu kwasów tłuszczowych. Jest niezbędna w syntezie hormonów sterydowych i neuroprzekaźników. W ten sposób dba o zachowanie optymalnego metabolizmu energetycznego.

Cynk – pierwiastek śladowy, mikroelement, który jest niezbędny dla zachowania zdrowia i dobrej kondycji całego organizmu. Korzystnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Uczestniczy we wzroście komórek, stoi na straży prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz pozwala na eliminację wolnych rodników i neutralizację ich niekorzystnego działania. Niedobór cynku powoduje problemy w funkcjonowaniu układu mięśniowego, hormonalnego i pokarmowego.

Jak stosować Fat Burn Active?

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki, najlepiej na 30 minut przed posiłkiem lub treningiem. Preparat popić około 300 ml wody.

Skład

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii) [10% forskoliny]; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [45% EGCG]; otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana) [22% kofeiny]; mikrokapsułkowana fenylkapsaicyna [1% fenylkapsaicyny] – aXivite®; ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium) [6% synefryny]; ekstrakt z nasion ryżu (Oryza sativa); ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego (Aframomum melegueta) [12.5% 6-paradol]; naturalna kofeina bezwodna (Coffea robusta); D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy); cytrynian cynku; barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, azorubina**; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny] – BioPerine®.
** Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

aXivite® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy aXichem AB.
BioPerine® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Sabinsa

Komentarze

Dodaj komentarz

Kanały płatności