Erisil Plus

Cena: 199.00 Polecany
Dostępny
Zapytaj o
Opakowanie: 90 kapsułek

Opis produktu:

Erisil Plus to najlepszy środek dla mężczyzn chcących zadbać o swoją sprawność seksualną. Wypróbuj wieloskładnikowy suplement diety wspomagający uzyskanie erekcji i dbający o męską potencję.

Opis produktu

 • Erisil Plus to najwyższej jakości suplement diety dla mężczyzn szukających wsparcia potencji i funkcji seksualnych,
 • Wyróżnia się unikalnym składem, zawiera – Macarade™, Saffr’Activ®, Sabeet™, BioPerine®, jabłczan cytruliny, liście damiany, żeń-szeń koreański, pestki dyni, lukrecję gładką, witaminę E i cynk,
 • Korzystnie wpływa na jakość życia seksualnego,
 • Pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu silnej erekcji,
 • Podnosi libido i zwiększa satysfakcję z seksu,
 • Poprawia płodność,
 • Minimalizuje negatywne skutki stresu, które często skutkują problemami z potencją,
 • Pozwala zadbać o zdrowie prostaty,
 • Zapewnia lepsze samopoczucie i wyższą pewność siebie,
 • Sprawia, że kontrolujesz sytuację i zawsze stajesz na wysokości zadania,
 • Pełne bezpieczeństwo i wygoda stosowania,
 • Najwyższa jakość i produkcja w Unii Europejskiej.

Czy Erisil Plus to produkt dla Ciebie?

Erisil Plus polecany jest aktywnym mężczyznom chcącym zapewnić sobie wsparcie w życiu seksualnym poprzez normalizowanie działania układu hormonalnego i ograniczanie negatywnego wpływu stresu na cały organizm. To propozycja nowoczesnego suplementu diety wykorzystującego dobrze poznane i szczegółowo zbadane substancje aktywne.

Dzięki temu Erisil Plus, jak żaden inny powszechnie dostępny środek, wzmacnia, dodaje energii i wspiera męską potencję. Pozwala na ochronę prostaty oraz działa wspomagająco, wspierając działanie całego organizmu. Minimalizuje negatywny wpływ stresu, który może być odpowiedzialny za problemy w sypialni i pozwala zachować najlepsze relacje intymne.

Co zawiera Erisil Plus?

Erisil Plus to najlepszej jakości składniki aktywne, które wspierają mężczyzn i odpowiadają na ich najważniejsze potrzeby. Oto one:

Jabłczan cytruliny 2:1 – to połączenie w jednej molekule w stosunku 2:1 kwasu jabłkowego z cytruliną (aminokwasem niebiałkowym). Składnik ten zapewnia wzmocnienie działania organizmu i podniesienie wytrzymałości, co jest szeroko wykorzystywane w kulturystyce. Niezastąpiony także we wsparciu potencji za sprawą zwiększenia produkcji tlenku azotu i zwiększenia napływu krwi do tkanek, co sprzyja uzyskaniu i utrzymaniu erekcji.

Saffr’Activ®wysoko oceniany składnik wspomagający libido i funkcje seksualne. Pod tą nazwą kryje się ekstrakt ze słupków szafranu – źródło 0,4% krocyny i 0,4% safranalu, które dbają o gotowość do zbliżeń i dobrą płodność. Mają też działanie normalizujące funkcjonowanie układu nerwowego oraz wspierające zachowanie pozytywnego nastroju i dobrej jakości snu.

Sabeet™ - ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego. Zawiera 2% nitratów, które wspomagają uwalnianie tlenku azotu mającego wpływ na transport krwi w naczyniach krwionośnych. Poprzez ich rozszerzenie normalizuje ciśnienie krwi, wspomaga uzyskanie erekcji oraz wspiera zdrowie serca.

Macarade™ - ekstrakt z korzenia maca to dobrze znany afrodyzjak. Ma działanie wspierające, pobudzające i wzmacniające męski organizm. Bardzo skuteczny w zakresie podnoszenia libido i poprawy krążenia krwi. Zawiera makamidy, czyli amidy wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które wzmacniają intymną funkcjonalność oraz korzystnie wpływają na płodność. Dodatkowy efekt, jaki pozwalają uzyskać to lepszy nastrój i poprawa koncentracji.

Ekstrakt z liści damiany – pozyskiwany z krzewów porastających naturalnie obszary Ameryki Południowej i Środkowej. Silny naturalny afrodyzjak, który pomaga zachować optymalne libido. Jest szczególnie polecany osobom zmęczonym i zestresowanym. Wykazuje działanie adaptogenne dzięki czemu poprawia samopoczucie, zwiększając odporność fizyczną i psychiczną. Sprawia, że lepiej radzimy sobie z wyzwaniami dnia codziennego i minimalizuje negatywny wpływ stresu na potencje.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (5% ginsenozydów) – uważany za jeden z najlepszych we wspieraniu męskiego libido. Pomaga zwiększyć wydzielanie hormonów, w tym przede wszystkim testosteronu i tym samym dbać o męską potencję. Składnik ten zwiększa gotowość do zbliżeń i pozwala zachować zdrowe relacje intymne.

Ekstrakt z pestek dyni (20% beta sitosteroli) – wykazano, że pozytywnie wpływa na gruczoł krokowy, podnosi libido i wzmacnia odczuwanie przyjemności seksualnej. Największy atut pestek dyni to zawartość beta steroli, które hamują nadprodukcję dihydrotestosteronu odpowiedzialnego za łysienie typu męskiego. Ponadto składnik ten wspomaga budowę tkanki mięśniowej.

Ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej (0,04% kwasu glicyryzynowego) – lukrecja to niezwykle skuteczne naturalne remedium na potencję. Pomaga zachować prawidłowe funkcje intymne, chroniąc tym samym przed rozrostem gruczołu krokowego. Co równie ważne, wspiera działanie układu nerwowego i pomaga zachować optymalny poziom energii.

BioPerine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na obecność 95% piperyny. Poprawia wchłanianie składników aktywnych suplementu diety i wspomaga krążenie krwi.

Witamina E – witamina płodności i młodości. Reguluje funkcjonowanie wielu narządów i układów oraz wspomaga proces wydzielania hormonów. Niedobór witaminy E prowadzi do apatii, rozdrażnienia, anemii i wypadania włosów.

Cynk – nazywany jest męskim pierwiastkiem, ponieważ jest niezbędny do zachowania prawidłowego poziomu testosteronu. Wspomaga płodność i funkcje intymne, a także chroni komórki przed stresem antyoksydacyjnym. Poza tym jego obecność jest kluczowa dla zachowania zdrowia prostaty.

Jak stosować Erisil Plus?

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 3 kapsułki, najlepiej na 30 minut przed stosunkiem. Preparat popić około 300 ml wody.

Skład

Jabłczan cytruliny 2:1; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego (Beta vulgaris) [2% nitratów] – Sabeet™; ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii) [0,5% makamidów] – Macarade™; ekstrakt z liści damiany (Turnera diffusa); ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [5% ginsenozydów]; ekstrakt z pestek dyni (Cucurbita pepo) [20% beta sitosteroli]; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej (Glycyrrhiza glabra) [0,04% kwasu glicyryzynowego]; ekstrakt z nasion ryżu (Oryza sativa); cytrynian cynku; ekstrakt z słupków szafranu (Crocus sativus) [0,4% krocyny, 0,4% safranalu] – Saffr’Activ®; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny] – BioPerine®. BioPerine® i Sabeet™ są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Sabinsa.
Macarade™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Vita Actives.
Saffr’Activ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Comercial Química Massó

Komentarze

Dodaj komentarz

Kanały płatności