Night Mega Burner

Cena: 199.00 Polecany
Dostępny
Zapytaj o
Opakowanie: 60 kapsułek

Opis produktu:

Gdy naprawdę zależy Ci na osiągnięciu upragnionego efektu, liczy się czas. Im szybciej, tym lepiej. Odchudzanie nie jest pod tym względem wyjątkowe. Chcesz się cieszyć szczupłą sylwetką jak najprędzej. Z Night Mega Burner to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Opis produktu

  • Night Mega Burner to specjalistyczny suplement diety, polecany wszystkim tym, którzy chcą jeszcze efektywniej spalać tłuszcz, szczególnie nocą,
  • Zawiera najlepsze składniki aktywne takie, jak: KSM-66®, Saffr’Activ®, Aquamin™ Mg, BioPerine®, aframon madagaskarski, zielona herbata, melisa lekarska, l-teanina, witamina B6, N-acetylo-L-tyrozyna,
  • Pomaga osiągnąć prawidłową masę ciała,
  • Przyspiesza spalanie tłuszczu, zwłaszcza w nocy,
  • Ułatwia zasypianie,
  • Sprzyja nocnej regeneracji,
  • Pozytywnie wpływa na koncentrację w trakcie dnia,
  • Zapewnia relaks,
  • Suplement diety wyprodukowany w Unii Europejskiej,
  • Skład odpowiedni dla wegan. 

Czym jest Night Mega Burner?

Night Mega Burner to suplement diety wspomagający odchudzanie w trakcie snu. Pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać czas, podnosząc tempo metabolizmu wtedy, kiedy ono w naturalny sposób spada – nocą. W ten sposób możesz jeszcze efektywniej spalać nadmierny tłuszcz, ciesząc się jeszcze lepszymi efektami.

Nie tylko szybciej chudniesz, ale również lepiej się regenerujesz. Night Mega Burner korzystnie wpływa na sen, ułatwia zasypianie i usprawnia powrót do pełnych sił po długim aktywnym dniu.

Czy Night Mega Burner to produkt dla Ciebie?

Jeśli zależy Ci na szybkich i spektakularnych efektach oraz jednocześnie pragniesz działać w zgodzie ze sobą i z naturą, Night Mega Burner może być doskonałym suplementem diety, który wspomoże Twój organizm.

Wzmocni ciało, usprawni umysł, doda energii, a nocą zapewni lepszy odpoczynek, przy jednoczesnym sprawniejszym trawieniu. To unikalny produkt, który może znacząco podnieść Twoje możliwości w zakresie redukcji nadmiernej wagi.

Co zawiera Night Mega Burner?

Ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego [12,5% 6-paradol] – ekstrakt pozyskiwany z nasion aframonu madagarskiego, rośliny z rodziny imbirowatych, zwaną inaczej rajskim ziarnem. Wykorzystano ją w formule Night Mega Burner z uwagi na obecność składnika o nazwie 6-paradol, który może mieć działanie redukujące wagę ciała. Pomaga on w trawieniu oraz aktywizuje spalanie tkanki tłuszczowej. Działa termogenicznie, poprzez zwiększenie wydatku energetycznego skraca czas potrzebny do osiągnięcia wymarzonej wagi.

KSM-66® – ekstrakt z owoców witanii ospałej w unikalnej formule standaryzowanej na obecność 5% witanolidów. Witanolidy to substancje, które wyróżniają się wysoką aktywnością biologiczną. Pomagają w redukcji stresu i wspomagają w osiąganiu stanu relaksu. Stąd ich obecność w suplemencie stosowanym na noc jest uzasadniona. Ekstrakt pomaga także zwiększyć tempo trawienia oraz szybkość spalania tkanki tłuszczowej, dzięki temu plan odchudzania może przynieść dużo szybciej oczekiwane efekty. Dodatkowy bonus to działanie przeciwzapalne i antybakteryjne, korzystnie wpływające na cały organizm.

Ekstrakt z liści zielonej herbaty [40% EGCG] – najlepszy, bo zawierający aż 40% EGCG ekstrakt z liści zielonej herbaty. Działa silnie przeciwzapalnie, a także wspomagająco w zakresie spalania tkanki tłuszczowej. Pomaga w odchudzaniu również poprzez stabilizację poziomu cukru we krwi. Co równie istotne ma korzystny wpływ na termogenezę.

Saffr’Activ® – ekstrakt ze słupków szafranu dostarczający dwa ważne składniki: krocynę i safranal. Wykazano, że działa korzystnie na sen. Pomaga w zasypianiu i w nocnej regeneracji. Pozytywnie wpływa na samopoczucie, zapewniając wysoki poziom energii. Wysoka skuteczność Saffr’Activ® sprawia, że składnik ten jest chętnie stosowany przez osoby, którym zależy na wysokiej energii w trakcie dnia i pełnej nocnej regeneracji.

L-teanina z ekstraktu z liści zielonej herbaty – aminokwas występujący w liściach herbaty, wykorzystany w Night Mega Burner do wzmacniania pracy układu nerwowego. Korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację. Zmniejsza stres i poprawia jakość snu. Dzięki temu wieczorem można łatwo zasypiać, a rano budzić się w pełni sił i energii.

Ekstrakt z ziela melisy lekarskiej – jeden z najlepiej znanych składników o działaniu uspokajającym. Bardzo skuteczny z uwagi na występujące w ekstrakcie olejki eteryczne. Zioło melisy lekarskiej stosowane było już w starożytności nie tylko w kuchni, ale w celach leczniczych. Pomaga się wyciszyć, zredukować stres oraz usprawnia zasypianie. Naturalnie wspomaga walkę z bezsennością, ogranicza problem z napięciem i spowodowanym nie bólem głowy.

BioPerine® – unikalny ekstrakt z owoców pieprzu czarnego. Zawiera aż 95% piperyny, która działa antyoksydacyjnie, ale też wspomagająco na proces odchudzania. Podnosi termogenezę, a organizm nastawiony na większy wydatek energetyczny – spala więcej kalorii. Dzięki temu spadek wagi ciała może być szybszy.

Witamina B6 – jedna z witamin z grupy B, bez której mnóstwo procesów życiowych byłoby niemożliwych do przeprowadzenia. Wpływa na pracę układu nerwowego, korzystnie oddziałuje na pracę mózgu, chroni przed nerwowością i spadkami koncentracji.

Aquamin™ Mg – wysokiej jakości magnez pozyskiwany z krystalicznie czystych źródeł naturalnych, z wód morskich. Wspomaga metabolizm oraz chroni przed zmęczeniem. Dba o dobrostan organizmu. Jest niezastąpiony w okresach wzmożonego stresu.

N-acetylo-L-tyrozyna – aminokwas będący pochodną tyrozyny, niezbędny do prawidłowej pracy mózgu i układu nerwowego. Jest potrzebny także przy syntezie hormonów oraz podczas wielu procesów komórkowych.

Jak stosować Night Mega Burner?

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki na 30 minut przed snem. Preparat popić około 300 ml wody. Nie spożywać na pusty żołądek.

SKŁAD:

N-acetylo-L-tyrozyna; substancja glazurująca (otoczka kapsułki) – hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [98% L-teaniny]; ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera) [5% witanolidów] – KSM-66®; wodorotlenek magnezu – Aquamin™ Mg; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [40% EGCG]; ekstrakt z ziela melisy lekarskiej (Melissa officinalis); ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego (Aframomum melegueta) [12.5% 6-paradol]; błonnik akacjowy; ekstrakt z słupków szafranu (Crocus sativus) [0,4% krocyny, 0,4% safranalu] – Saffr’Activ®; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny] – BioPerine®.

Aquamin™ Mg jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Marigot Ltd.
BioPerine® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Sabinsa.
KSM-66® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Ixoreal Biomed Inc.
Saffr’Activ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Comercial Química Massó, S.A.

Komentarze

Dodaj komentarz

Kanały płatności