Sprawdzone kremy do depilacji intymnej

W dzisiejszych czasach,  pastą cukrową, jednak zauważyć trzeba, że  nie wszyscy są przekonani co do skuteczności takiej metody. Można oczywiście zastosować metodę laserową, ale ta jest dość droga i raczej niewskazana przy goleniu miejsc intymnych. Naukowcy wciąż pracują nad nowymi i skuteczniejszymi metodami depilacji. Zdawać by się mogło więc, że kremy do usuwania zbędnego owłosienia, mogą powoli odchodzić na zasłużoną emeryturę. Jednak wciąż jest to najczęściej stosowana metoda przez panie. Przyjrzyjmy się więc sprawdzonym kremom do depilacji intymnej.

Chyba najczęściej polecanym i najbardziej znanym preparatem z tej grupy jest Revitol Hair Remove. Jego stosowanie jest całkowicie bezbolesne. Bardzo dokładnie usuwa całe owłosienie z miejsc intymnych. Jednocześnie, składniki w nim zawarte odżywiają skórę. Odpowiedzialne za to są witaminy i naturalne wyciągi z roślin, które są w tym kremie zawarte. Amerykańscy dermatolodzy często polecają Revitol Hair Remove, jako alternatywę dla depilacji laserowej. Co szczególnie  ważne przy usuwaniu włosów z miejsc intymnych, produkt ten nie wywołuje żadnych podrażnień.

Kolejnym produktem z listy sprawdzonych kremów do depilacji intymnej jest Veet do stosowania pod prysznicem. Jest on preparatem dla wszystkich pań, które nie mają możliwości poświęcenia dużej ilości czasu na depilowanie bikini. Stopniowo rozpuszcza się pod wpływem wody. Gąbką, która dołączana jest do zestawu, usuwa się włoski i złuszczoną skórę. W ten sposób skóra pozostaje gładka i zdrowa. Warto też wspomnieć o kremie Soraya, który również nadaje się do depilacji intymnej. Zawiera on składniki, które nie dość, że pozostawiają skórę gładką, to jeszcze nawilżają i działają na nią kojąco. Odpowiedzialny za to jest ekstrakt z melona, który w składzie tego produktu znajdziecie. Skład kolejnego kremu do depilacji intymnej oparty jest na ekstrakcie z aloesu i proteinach jedwabiu. To właśnie powoduje, że Just Epil można bez obaw stosować w przy usuwaniu włosków w okolicach bikini.

Wymieniliśmy co prawda tylko 4 produkty, ale są to bez wątpienia sprawdzone kremy, które można stosować do depilacji miejsc intymnych. To czołówka produktów do depilacji.

4 thoughts on “Sprawdzone kremy do depilacji intymnej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *