Domowy Laser Rio IPL Hair Remover

Rio Intense Pulse Light Hair Remover jest to najnowsze urządzenie przeznaczone do stosowania podczas usuwania zbędnego owłosienia z większych partii ciała. Domowym laserem można skutecznie usunąć włoski z pleców, nóg, rąk czy okolic bikini. W przeciągu kilku sekund możesz pozbyć się do 180 włosów. Rio IPL Hair Remover wykorzystuje Intensywne Światło Pulsacyjne i jest formą depilacji laserowej. Urządzenie pozwala na wykonanie depilacji w tani sposób, zarówno na swoim ciele jak i swoich bliskich.

Rio IPL Hair Remover to wygodny w stosowaniu a zarazem tani i poręczny sprzęt, który oddziałuje bezpośrednio na mieszki włosowe. Jest bezpieczny dla skóry, więc nie musisz obawiać się wystąpienia podrażnień.

Jak używać Rio IPL Hair Remover?

Zawsze przed pierwszym użyciem należy wykonać test na małej powierzchni ciała i odczekać 24 godziny w celu sprawdzenia, czy ciało prawidłowo reaguje na promienie.

Rozpoczynając depilację włosków , należy włączyć urządzenie, wbić kod zabezpieczający i obróć dyszę nad obszarem, z którego mamy zamiar usunąć owłosienie. Po zakończeniu zabiegu wyłączamy urządzenie i przechowujemy je w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Kolejny zabieg można wykonać po minimum 48 godzinach. Jednak taka konieczność pojawia się zazwyczaj najwcześniej po tygodniu od ostatnio przeprowadzonej depilacji.

Środki ostrożności.

Rio IPL Hair Remover nie powinno się stosować na owłosienie w okolicach warg oraz oczu. Nie jest odpowiedni w przypadku ciemnych odcieni skóry, typowych dla mieszkańców Pakistanu,  Indii czy Afryki. Urządzenia nie należy stosować na owłosienie o kolorze rudym, białym, jasny blond lub siwym. Rio IPL nie powinny używać także dzieci poniżej 14 roku życia. Natomiast młodzież w wieku 14-17 lat powinna stosować urządzenie pod opieką osoby dorosłej.

Rio Intense Pulse Light Hair Remover to w pełni skuteczny i bezpieczny produkt zaprojektowany w Wielkiej Brytanii. Sklep zapewnia dyskretną wysyłkę na terenie całej Europy.

Cena: 1899.47 zł

1 thought on “Domowy Laser Rio IPL Hair Remover”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *