Revitol Scar Cream – krem na blizny

Revitol Scar Cream to innowacyjny sposób na pozbycie się blizn. Krem w szybki sposób zmniejsza widoczność niedoskonałości skóry.

Revitol Scar Cream jest odpowiedni do stosowania w przypadku leczenia blizn po trądziku, po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych i powstałych po zadrapaniach. Produkt w skuteczny sposób wspomaga likwidację rozstępów, starszych blizn z plam starczych.

Jest to idealna alternatywa dla zabiegów laserowych, które dają podobne rezultaty za dużo wyższą cenę. Revitol Scar Cream doskonale sprawdza się podczas stosowania na blizny na twarzy oraz innych częściach ciała, np. nogach, rękach czy plecach.

Ta innowacyjna formuła zawiera w swoim składzie dwa podstawowe składniki o dobroczynnym działaniu – wyciąg  z mącznicy lekarskiej oraz arbutynę. Składniki rozjaśniają skórę oraz hamują wydzielanie barwnika skóry – melaniny. Krem wzbogacono również o przeciwutleniacz o nazwie lumiskin – wyciąg z kory. Jego zadaniem jest rozjaśnienie i rozświetlenie skóry.

Już po 3 tygodniach systematycznego stosowania uzyskasz zaskakujące efekty. W naturalny sposób osiągniesz piękniejszy wygląd, lepsze samopoczucie oraz zwiększona pewność siebie. Revitol Scar Cream jest bezpiecznym kremem, idealnym również dla skóry wrażliwej.

Produkt jest objęty 90-dniową gwarancją. Jeśli nie zauważysz rezultatów, odeślij opakowanie a firma dokona zwrotu pieniędzy. Sklep zapewnia dyskretną wysyłkę na terenie całej Europy.

Cena: 169,38 zł/ 59ml

Producent:  Pacific Naturals

1 thought on “Revitol Scar Cream – krem na blizny”

  1. Podeszłam sceptycznie do tego produktu, jednak zaskoczył mnie rezultat.Stosowałam różne i nie widziałam poprawy.Ten krem spłycił blizny i są mniej widoczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *