Procerin – produkty, które pokonają łysienie?

Faktem jest, że miliony ludzi na całym świecie cierpią z powodu nadmiernego wypadania włosów. W ciągu dnia tracimy nawet do 100 włosów, a każdy jeden rośnie zazwyczaj około 5 lat. Łysina pojawia się stopniowo przez kilka lat i może postępować wolno bądź bardzo szybko.

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie zaczynają łysieć. Jeśli jesteś mężczyzną w wieku od 20 do 45 lat i zaczynasz tracić włosy z głowy, to na 95 procent możesz być  pewien, że masz do czynienia z łysiną. Wypadanie włosów może rozpocząć się w różnych miejscach na głowie. Wstępnie przerzedzone włosy mogą zamienić się w utratę włosów na szczycie głowy.

Przyczyna łysienia typu męskiego
Większość mężczyzn posiada genetyczne predyspozycje do łysienia typu męskiego. Duży udział  stanowią hormony działające na mieszki włosowe. Do takich należy DHT, który jest niczym innym jak produktem ubocznym rozkładu męskiego hormonu – testosteronu, odpowiedzialnego za występowanie męskich cech, przy udziale 5 alfa-reduktazy. Działając na mieszki włosowe spowalnia produkcję włosów i przez co stają się słabe, krótsze. Czasem DTH zatrzymuje całkowicie wzrost włosów. Proces ten stopniowo wyniszcza umiejętność namnażania się włosów.

Idź do lekarza, jeśli nagle zaczynasz tracić włosy. Pojawiające się na szczotce, poduszce, ubraniach większe ilości włosów mogą sygnalizować problem, który nie należy lekceważyć. Schorzenie to wymaga odpowiedniej diagnozy i leczenia. Przyczyn tej sytuacji może być wiele, podobnie jak i metod jej leczenia.

Przyczyny łysienia:

  • Stosowanie leków (środki antymetaboliczne, środki alkilowe, środki mające na celu zahamowanie mitozy)
  • Zatrucie metalami ciężkimi
  • Choroby układu dokrewnego
  • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • Uwarunkowanie genetyczne
  • Stres
  • Zmiany hormonalne

Co stosować na wypadanie włosów?

Produkty przeciwko wypadaniu włosów dostępne na rynku kosmetycznym zazwyczaj tylko pozorują niedobory w owłosieniu, natomiast leki w postaci kapsułek powodują szereg negatywnych skutków. Wyjątkiem od tej reguły jest firma Procerin, której preparaty jak i również tabletki są w pełni bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne.

Numer 1 w USA!

1. Procerin XT– pianka przyspieszająca oraz zwiększająca porost włosów. Jest przeznaczona do stosowania bezpośrednio na skórę głowy. Skuteczność produktu potwierdzają liczne badania kliniczne. Wszystko to dzięki substancjom aktywującym porost włosów zawartych w składzie pianki. Procerin XT jest niezwykle efektywny, sprawia, że włosy stają się grubsze oraz jest ich więcej. Jest on w pełni bezpieczny.
Zaleca się stosować ten preparat wraz z kapsułkami Procerin.

2. Procerin Capsules – tak, jak pianka powstrzymuje łysienie oraz pobudza porost włosów.
Działa poprzez zredukowanie produkcji DHT oraz osłabieniu jego wpływu na mieszki włosowe. W skład kapsułek wchodzi m.in wyciąg z palmy sabałowej, który hamuje utratę włosów. Ponadto produkt dostarcza włosom niezbędnych składników odżywczych. Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.

3. Procerin Szampoo. Produkt przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn,  idealne uzupełnienie pozostałych preparatów serii Procerin. Kosmetyk również może być stosowany samodzielnie. W jego składzie znajdziemy naturalne składniki, które utrzymuję skórę głowy w pełnym zdrowiu. Szampon zwalcza przyczyny męskiego wypadania włosów poprzez ograniczenie wpływu DHT na mieszki włosowe. Wspomaga wzrost nowych włosów bez wywołania skutków ubocznych. Można stosować go codziennie.

Szampon Procerin przynosi najlepsze rezultaty podczas stosowania pomiędzy 18 a 35 rokiem życia. Zalecany jest dla panów mających kłopot z miejscowym przerzedzeniem włosów. Porost włosów w tym przypadku nie jest zahamowany w 100%. Tam gdzie proces wzrostu włosów jest ciągle aktywny, szampon działa najskuteczniej. Poprawia gęstość włosów, pomaga w odzyskaniu naturalnego kształtu fryzury, niweluje efekt wysokiego czoła. Jeśli na Twojej głowie porost włosów został zahamowany, możesz oczekiwać zatrzymania procesu łysienia.

Wszystkie wyżej zaprezentowane produkty można nabyć w sklepie internetowym. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem! :)

1 thought on “Procerin – produkty, które pokonają łysienie?”

  1. ja stosowałem piankę i szampon do włosów i przestały mi wypadać po jakieś 3 miesiącach regularnego stosowania. Znalazłem je na procerin.pl , poczytałem o nim opinie i zdecydowałem się, nie żałuję ani jednej złotówki jaką wydałem na tą kurację. Dodatkowo codziennie łykałem witaminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *