Łuszczyca

Masz już dość uciążliwych objawów łuszczycy, takich jak swędzenie, zaczerwienienia, podrażnienia czy łuszczenie się skóry? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom wprowadziliśmy do sprzedaży Revitol Dermasis. Jest to niezwykle skuteczny żel, który pozwala wyeliminować swędzenie, zaczerwienia, podrażnienia, łuszczenie i stan zapalny skóry.

Dzięki Revitol Dermasis odzyskasz pewność siebie i dobre samopoczucie!

Psorgen Polecany

Psorgen

216.65 zł

Innowacyjny, bazujący na olejkach eterycznych, przeciwzapalny preparat na łuszczycę, pozwalający w sposób skuteczny radzić sobie z jej objawami.

Więcej informacji
Revitol Dermasis

Revitol Dermasis

242.67 zł

Revitol Dermasis łagodzi objawy łuszczycy jak żaden inny produkt! Dzięki Revitol Dermasis zapomnisz o zaczerwienieniu, swędzeniu i łuszczeniu się skóry. Rozpocznij kurację już dzisiaj...

Więcej informacji
Anasor.E Psoriasis Cream

Anasor.E Psoriasis Cream

147.99 zł

Krem zmniejszający objawy łuszczycy. Łagodzi podrażnienia, eliminuje świąd, redukuje intensywność złuszczania naskórka.

Więcej informacji
Anasor.E Psoriasis Spray

Anasor.E Psoriasis Spray

139.99 zł

Spray redukujący objawy łuszczycy. Działa kojąco, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Przynosi natychmiastową ulgę łuszczącej się, podrażnionej skórze.

Więcej informacji
Skinception Argan Oil

Skinception Argan Oil

213.03 zł

Czysty, tradycyjnie tłoczony na zimno, kosmetyczny olejek arganowy do różnych zastosowań. Marokański eliksir młodości w nowej odsłonie - perfekcyjnie dopracowany produkt dla wymagających.

Więcej informacji
Strony: 1
Kanały płatności